KLEJE POLIURETANOWE PUR

klej poliuretanowy 3M

Reaktywne kleje poliuretanowe 3M™ Scotch-Weld™ (PUR) i przystosowane do nich ręczne aplikatory zwiększają zdolności produkcyjne każdej firmy.

Ten prosty system łączy w sobie zalety typowych klejów termotopliwych (szybkość uzyskania połączenia) oraz wysokie parametry uzyskiwane przy stosowaniu 2-składnikowych klejów strukturalnych. Wysoka wytrzymałość połączenia uzyskiwana jest przez reakcję kleju z wilgocią zawartą w klejonych materiałach i otoczeniu.

Szybkość - wytrzymałość wstępna - manipulacyjna uzyskiwana już po 30 sekundach (dla kleju TE-030), skraca czas docisku i przyspiesza produkcję.

Siła połączenia strukturalnego - już po 10 minutach od naniesienia kleju połączenie jest mocniejsze niż wykonane przy pomocy typowych klejów termotopliwych lub PVA.

Uproszczenie procesu produkcyjnego - klej jednoskładnikowy - nie wymaga mieszania składników. Kleje nie reagują z tworzywami sztucznymi.

Więcej informacji:
Michał Włodarczyk - Doradca techniczno-handlowy
tel.: + 48 693 693 659
m.wlodarczyk@konport.pl

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Safe Buy