Kleje cyjanoakrylowe

do 10 tarcz 5 masek gratis
Klej SF20 20g Zobacz większe

Klej SF20 20g

SF20

Nowy produkt

Cyjanoakrylowy błyskawiczny klej do tworzyw sztucznych, gumy, skóry, oleistych powierzchni, korka, papieru.

Więcej szczegółów

33,11 zł Brutto

33,11 zł za szt.

Dodaj do listy życzeń

Zapytaj o dostępność

share

3M™ Scotch-Weld™ Błyskawiczny klej cyjanoakrylowy SF20

 

Szczegóły
  • Nasz szybkoschnący klej sprawi, że produktywność zakładu utrzyma się na wysokim poziomie, skracając przestoje między kolejnymi etapami produkcji.
  • Elastyczny pojemnik pozwala precyzyjnie wycisnąć kropelkę, a ściśnięcie powoduje powstanie równej kropli
  • Łączy się z większością materiałów, w tym ze skórą, korkiem, tworzywami sztucznymi oraz tworzywami gumowymi
  • Spełnia wymogi normy CID A-A-3097 Typ II, Klasa 1.
  • Niska lepkość pomaga stworzyć bardzo cienką warstwę, by proces wiązania przebiegał szybciej i efektywniej

  Błyskawiczny klej 3M™ Scotch-Weld™ Super Fast SF20 to naprawdę błyskawiczny klej o małej lepkości. Ten produkt spełnia wymogi normy CID A-A-3097 Typ II, Klasa 1. Niska lepkość pomaga stworzyć bardzo cienką warstwę, by proces wiązania przebiegał szybciej i efektywniej na wielu różnych substratach, m.in. na skórze, korku, tworzywach sztucznych oraz tworzywach gumowych.

  Klej błyskawiczny 3M™ Scotch-Weld™ Super Fast SF20 został stworzony, aby zapewnić wyjątkową jakość i właściwości w aplikacjach łączących tworzywa sztuczne i tworzywa gumowe, oleiste powierzchnie, a także kwasowe lub zanieczyszczone powierzchnie z drewna, skóry, kartonu. Jak wskazuje nazwa, można go wykorzystywać także do aplikacji w szybko postępującym procesie montażowym Zalecane sposoby i rodzaje aplikacji: skóra, korek, karton oleiste powierzchnie, tworzywa sztuczne, tworzywa gumowe.

  Czym są kleje błyskawiczne? Kleje błyskawiczne to szybkoschnące substancje na bazie cyjanoakrylu, tworzące silne łączenia, wykorzystywane w aplikacjach przemysłowych i domowych. Ogólnie rzecz biorąc, są żywicą akrylową, która błyskawicznie polimeryzuje w środowisku wodnym (zwłaszcza jonów wodorotlenkowych), tworząc długie, mocne łańcuchy, spajające łączone materiały. Cyjanoakryle są wrażliwe na wilgoć, a nadmierna ekspozycja na działanie wilgoci może zmniejszyć ich okres przydatności. Ponieważ klej zaczyna wiązać pod wpływem wilgoci, ekspozycja nawet na standardowy poziom wilgotności w powietrzu sprawia, że klej w ciągu kilku sekund formuje cienką „skórę”, a która znacznie wydłuża reaktywny proces wiązania. Z tej właśnie przyczyny, jeśli spoina ma się utwardzić w dość krótkim czasie, tworząc mocne i trwałe połączenie, klej cyjanoakrylowy należy nakładać bardzo cienkimi warstwami, zapewni to bardzo gwałtowną i szybką reakcję. Błyskawiczne kleje 3M można aplikować bezpośrednio z pojemnika. W temperaturze pokojowej bardzo szybko osiągają wytrzymałość manipulacyjną. Jedna kropla na cal kwadratowy pozwala na łączenie większości tworzyw sztucznych, gumowych, metali i wielu innych, zwiększając odporność na rozciąganie aż do 5 000 psi.

Nie znalazłeś produktu, którego szukasz lub potrzebujesz porady technicznej?

Skontaktuj się z nami!

Michał Włodarczyk

Doradca techniczno-handlowy
tel.: + 48 693 693 659
tasmy@konport.pl

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Safe Buy