Ochrona dróg oddechowych

do 10 tarcz 5 masek gratis

Półmaska przeciwpyłowa PP-P3 z zaworem, 5639

5639

Nowy produkt

Wytrzymała półmaska z zaworkiem do ochrony przed pyłami i mgłami. Bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu i rozmiaru twarzy.

Więcej szczegółów

6,95 zł Brutto

6,95 zł za szt.

Dodaj do listy życzeń

Zapytaj o dostępność

share

KlasaFFP1

Klasyczna kopułkowa półmaska 3M™ 8812 zapewnia lekką, komfortową i efektywną ochronę przed pyłami i mgłami.

Wypukły, kopułkowy kształt, konstrukcja z 2 taśmami, pianka w części nosowej oraz blaszka uszczelniająca zapewniają wygodne noszenie półmaski na twarzach różnych rozmiarów.

Szczegóły:

-Wypukły, kopułkowy kształt, konstrukcja z 2 taśmami, pianka w części nosowej oraz blaszka uszczelniająca zapewniają wygodne noszenie półmaski na twarzach różnych rozmiarów.

-FFP1- niezawodna, skuteczna ochrona przed pyłami i mgłami.

-Wytrzymała, odporna na wgniatanie powłoka wewnętrzna.

-Zawór 3M™ Cool Flow™ efektywnie likwiduje nagromadzone ciepło zapewniając przyjemne uczucie chłodu i bardziej komfortowe użytkowanie. Odprowadza wydychane powietrze zmniejszając ryzyko parowania okularów.

-Kompatybilna ze środkami ochrony wzroku i środkami ochrony słuchu 3M.Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat środków ochrony osobistej? Skontaktuj się z naszym doradcą!
Olgierd Buchbach

Doradca Techniczno-Handlowy
Dział BHP i Dział Materiałów Ściernych

mobile: +48 693 303 481

e-mail: olgierd@konport.pl    


Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Safe Buy