Ochrona słuchu

do 10 tarcz 5 masek gratis
Zatyczki E.A.Rsoft Yellow Neons PD-01-010/500 Zobacz większe

Zatyczki E.A.Rsoft Yellow Neons PD-01-010/500

PD-01-010

Nowy produkt

Wkład wymienny 3M™ E-A-Rsoft™ Yellow Neons (PD-01-010) w TORBIE 500 par. Cena za parę. Minimalna ilość zamówienia: 500 par.

Więcej szczegółów

0,49 zł Brutto

0,49 zł za para

Dodaj do listy życzeń

Zapytaj o dostępność

share

Wkład wymienny 3M™ E-A-Rsoft™ Yellow Neons (PD-01-010) w TORBIE 500 par.

Torba zawierająca 500 par wysokiej jakości jednorazowych wkładek przeciwhałasowych E-A-Rsoft™ Yellow Neons. Są to wkładki wykonane z hipoalergicznej poliuretanowej pianki. Elastyczne, doskonale nadają do każdego kanału słuchowego, a ponieważ w trakcie używania rozprężają się, doskonale wypełniają go. Torba posiada specjalny dozownik, który przypominania o ochronie słuchu i przygotowuje je automatycznie w obszarach o nasilonym hałasie. Ich stopień tłumienia to 36dB, poziom ochrony 95dB(A) - 110dB(A).

Szczegóły:

  • Wkładki E-A-Rsoft™ o wysokim poziomie tłumienia zapewniają równomierny nacisk na kanał słuchowy, a duża elastyczność i wysoka szczelność gwarantują optymalny komfort.
  • Wkład uzupełniający zawiera 500 par wkładek 3M™ E-A-Rsoft™, żółty neon
  • Dozownik wkładek przypomina przypominania o konieczności ochrony słuchu, dzięi niemu wkładki są na wyciągnięcie ręki zarówno dla pracownikó jak i gości.
  • SNR: 36 db
  • Produkt posiada certyfikat CE

Wkład wymienny w torbie 3M™ E-A-R™ E-A-Rsoft Yellow Neons do wykorzystania z dozownikiem 3M™ One Touch™ . Wkładki przeciwhałasowe bez sznurka wykonane z wolno rozprężającej się poliuretanowej pianki. Dzięki temu wkładki te zapewniają równomierny nacisk na kanał słuchowy, a duża elastyczność i wysoka szczelność gwarantują optymalny komfort.

 

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat środków ochrony osobistej? Zapraszamy,skontaktuj się z naszym doradcą!
Olgierd Buchbach

Doradca Techniczno-Handlowy
Dział BHP i Dział Materiałów Ściernych

 

mobile: +48 693 303 481

e-mail: olgierd@konport.pl    


Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Safe Buy