Odblaskowe naklejki i taśmy

PASY ŚCIERNE BEZKOŃCOWE - PRODUKCJA I SPRZEDAŻ GOTOWYCH PRODUKTÓW. WYSYŁAMY NAWET TEGO SAMEGO DNIA!

3 szt.- Odblaskowe Naklejki 3M PINGWIN, zest. 3szt

MOBILUMI/PENGUIN/Z3

Nowy produkt

Odblaskowe naklejki MOBILUMI wyprodukowane z tekstylnego odblaskowego materiału 3M Scotchlite. Zestaw zawiera: 3 x PINGWIN.

Więcej szczegółów

22,50 zł Brutto

22,50 zł za szt.

Dodaj do listy życzeń

share

Odblaskowa naklejka MOBILUMI z materiału 3M™ Scotchlite ™. PINGWIN. Zestaw 3 sztuk.

Prezentujemy wysokiej jakości, produkowane przez nas z materiału 3M odblaskowe naklejki ochronne. Naklejki przeznaczone są dla każdego, kto po zmroku porusza się po drogach lub ulicach. Posiadanie odblasku jest obowiązkowe poza terenem zabudowanym, jednak zaleca się noszenie takich elementów również i w mieście.

Nasze odblaskowe naklejki są bardzo łatwe w użyciu. Po prostu oderwij warstwę ochronną i naklej na bluzę, plecak, kurtkę, spodnie czy buty. Nasz produkt jest wyjątkowy, ponieważ warstwa odblaskowa znajduje się na tekstylnym podłożu, a nie jak większości przypadków, na podłożu "plastikowym". To sprawia, że naklejki są wyjątkowo miękkie i elastyczne, dlatego tak świetnie sprawdzają się na ubraniach.  Można je oczywiście również przyklejać na powierzchnie twarde takie jak: rama roweru, rolki czy kask.

Naklejka jest wielorazowego użytku. Przed praniem ubrania można ją odkleić a następnie przykleić ponownie. Ilość takich cykli zależy od gładkości materiału. Na przykład, najwięcej cykli przyklejenie-odklejenie-pranie-przyklejenie uda nam się uzyskać z gładkimi materiałami kurtkowymi typu ortalion.

Kolejnym atutem naszego produktu jest jego powierzchnia. MOBILUMI są  większe niż inne gadżety odblaskowe. Najdłuższy bok mierzy 12 cm.

Nasz produkt wytwarzany jest zgodnie z normą EN 13356 i posiada znak CE.

Pochodzenie materiału odblaskowego: Stany Zjednoczone

Produkcja naklejki: Polska

 

Pakiety

  • 22,50 zł

  • +
  • 3,92 zł

  • +
  • 3,92 zł

  • =


Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Safe Buy