Taśmy dwustronne akrylowe 3M™ VHB™

do 10 tarcz 5 masek gratis

Taśma dwustronna 3M VHB 4905 9mmx 66m

4905/9

Nowy produkt

3M™ 4905 to przezroczysta taśma dwustronnie klejąca VHB do zastosowań wewnętrznych oraz zewnętrznych. Zaprojektowana do łączenia metali, szkła oraz tworzyw sztucznych.

Więcej szczegółów

271,22 zł Brutto

271,22 zł za szt.

Dodaj do listy życzeń

share

KolorPrzezroczysty
Rozmiar9mm x 66m
ZastosowanieZewnętrzne
Grubość0,5mm
Typ klejuakrylowy
Taśma VHB™ 3M™ 4905 została pokryta klejem ogólnego przeznaczenia. Jest powszechnie wykorzystywana w aplikacjach łączących przezroczyste materiały lub w miejscach, gdzie preferowane jest użycie bezbarwnej taśmy. Zaprojektowana została z myślą o zaoferowaniu klientom dużej adhezji podczas łączenia metali, szkła oraz tworzyw sztucznych, takich jak poliwęglany lub akryle.

 

  • Taśma VHB™ tłumi drgania, co zapewnia wyciszenie konstrukcji (np. wnętrza autobusu).

  • Sztywność konwencjonalnych zamocowań mechanicznych może powodować deformację elementów w wyniku zmian temperatury. Taśma VHB™ kompensuje różnice rozszerzalności cieplnej łączonych materiałów i zapobiega zniekształceniom elementów.

  • Połączenie wykonane przy pomocy taśmy VHB™ jest czyste, gładkie i niewidoczne.

  • Na powierzchni wyrobu nie ma szpecących odkształceń, przebarwień, zacieków rdzy, spawów.

  • Dzięki neutralnemu, szaremu kolorowi większość taśm VHB™ doskonale komponuje się z kolorystyką wyrobów końcowych. W niektórych przypadkach można także zastosować taśmy przezroczyste, czarne lub białe. Ma to duże znaczenie w przypadku, gdy taśma jest widocznym elementem połączenia (np. klejenie szkła lub przezroczystych tworzyw sztucznych).

  • Pierwsze połączenia z wykorzystaniem technologii VHB™ zostały wykonane ponad 25 lat temu i nadal spełniają swoje zadanie.

 

Maksymalna temperatura pracy taśmy 4905: 149 stopni Celsjusza.

Grubość taśmy: 0,5mm

Kolor: PrzezroczystyChciałbyś dowiedzieć się więcej na temat taśm 3M™? Szukasz taśmy o innej szerokości? Oferujemy cięcie taśm na wymiar oraz wycinanie kształtek z wielu rodzajów taśm klejących.Skontaktuj się z nami!Michał Włodarczyk

Doradca techniczno-handlowy

Dział Taśmy i Kleje Przemysłowe
tel.: + 48 693 693 659
e-mail: m.wlodarczyk@konport.pl

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Safe Buy