Taśmy fleksograficzne

do 10 tarcz 5 masek gratis

Taśma flexo 3M E1320 457mm x 23m 0,05mm, zółta

E1320/457/23

Nowy produkt

Dwustronna, piankowa taśma do montażu fleksograficznych płyt drukarskich. Niweluje efekt powstawania pęcherzy powietrza.

Więcej szczegółów

1 070,10 zł Brutto

1 070,10 zł za szt.

Dodaj do listy życzeń

share

KolorŻółty
Rozmiar457mm x 23m
Grubość0,51mm
Typ klejuModyfikowany akryl

3M™ Cushion-Mount™ Plus Taśma montażowa E1320 do płyt fotopolimerowych, 457 mm x 23 m

 

Szczegóły:

 

Dwustronna taśma piankowa o grubości 0.020 cala (0,51 mm), w kolorze żółtym, z systemem mikrokanalików w warstwie kleju, niwelujących efekt powstawania pęcherzy powietrza i dużą adhezją po stronie płyty, do montażu flexograficznych płyt drukarskich.

 

'Zapewnia wysokiej jakości druk kombinowany przy dużych prędkościach. Doskonałe odwzorowanie punktu rastrowego. Bogata gama półtonów. Łatwy demontaż zarówno od strony płyty drukarskiej, jak i cylindra drukarskiego i rękawa.

 

  • Żółta taśma montażowa z systemem mikrokanalików w warstwie kleju, niwelujących efekt powstawania pęcherzy powietrza, z dużą adhezją po stronie płyty.
  • Dwustronna taśma piankowa o grubości 0.020 cala (0,51 mm), w kolorze żółtym, z systemem mikrokanalików w warstwie kleju, niwelujących efekt powstawania pęcherzy powietrza i dużą adhezją po stronie płyty, do montażu flexograficznych płyt drukarskich.
  • Doskonała do druku kombinowanego przy dużych prędkościach. Doskonałe odwzorowanie punktu rastrowego, bogata gama półtonów. Łatwy demontaż zarówno od strony płyty drukarskiej, jak i cylindra drukarskiego i rękawa.
  • Druk fleksograficzny, drukarki fleksograficzne

 

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat taśm 3M™? Szukasz taśmy o innej szerokości?

Oferujemy cięcie rolek na zadany wymiar oraz wycinanie różnych kształtek z wielu rodzajów taśm klejących.

 SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!Michał Włodarczyk

Doradca techniczno-handlowy

Dział Taśmy i Kleje Przemysłowe
tel.: + 48 693 693 659
e-mail: m.wlodarczyk@konport.pl

Pliki do pobrania

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Safe Buy