Taśmy pakowe i MASZYNY

do 10 tarcz 5 masek gratis
Taśma wzmacniana włóknem szkl. 3M 8915 25mm x 50m Zobacz większe

Taśma wzmacniana włóknem szkl. 3M 8915 25mm x 50m

8915/25

Nowy produkt

Wytrzymała taśma z mocnym klejem kauczukowym. Nie pozostawia śladów przy odklejaniu.

Więcej szczegółów

14,76 zł Brutto

14,76 zł za szt.

Dodaj do listy życzeń

share

KolorPrzezroczysty
Rozmiar25mm x 50m
Typ klejukauczukowy
NośnikPolipropylen
Bezbrawna taśma 3M 8915 wmacniana włóknem szklanym.
Szczegóły
  • Bezbarwny klej, zapewniający czyste usunięcie.
  • Klej na bazie kauczuku syntetycznego wiąże na wielu różnych powierzchniach.
  • Bardzo mocna taśma wzmocniona włóknem szklanym
  • Urządzenia domowe, elektroniczne, zastosowania ogólnoprzemysłowe, obróbka metali i produkcja szkła.
  • Wysoka wytrzymałość na rozciąganie czyni tę taśmę idealną do przyczepiania, pakowania i wzmacniania.

Specjalnie opracowana, by przytrzymywać części urządzeń w trakcie montażu i transportu. Wzmocniona włóknami szklanymi, wysokowydajna taśma zapewnia wysoką przyczepność do różnych powierzchni, ale odkleja się czysto bez śladu na wielu powierzchniach.

Laminowana warstwa kleju dla większej ochrony Taśma 8915 to połączenie mocnego polipropylenowego nośnika, wzmocnionego włóknami szklanymi i kleju typu hot-melt na bazie kauczuku syntetycznego. Ciężki nośnik zapewnia odpowiednią sztywność i doskonałą odporność na ścieranie i wilgoć, a agresywny klej został specjalnie opracowany, by zapewniać szybką przylepność, trwałe trzymanie i bezśladowe usuwanie z różnych powierzchni. Wielowarstwowy system klejący zapobiega odklejaniu się, by zapewnić siłę i wydajność taśmy. Powszechnie stosowana w metalurgii, urządzeniach, elektronice i przemyśle ogólnym. Zapewnia bardzo dobre trzymanie w różnych warunkach Klej zapewnia dobrą przyczepność wstępną i trzymanie przy minimalnym ścieraniu się. Mocny, przezroczysty nośnik jest odporny na ścieranie i wilgoć, zapewnia dobrą trwałość i chroni włókna, oraz klej. Taśma zapewnia dużą wytzymałość na rozciąganie i ścinanie, oraz dodatkową warstwę ochronną dla stabilizacji części. Dobre trzymanie w wielu warunkach, przy minimalnej ilości taśmy, co prowadzi do obniżenia kosztów w sytuacjach, gdzie głównym kryterium jest wytrzymałość na rozciąganie. Główny dostawca taśm wzmacnianych od 1946 Mocne, niezawodne i przystępne rozwiązania, które zapewniają integralność produktu i paczki. Do zamykania pudeł, stabilizowania palet, pakowania i wzmacniania, zabezpieczania komponentów urządzeń w trakcie transportu i łatwo otwieranych pasków do zdarcia. Mocne taśmy oferują korzyści producentom orurowań, produktów metalowych, mebli, urządzeń, części samochodowych, dóbr sportowych, oraz przetwórcom pożywieia i napojów. Wprowadzamy nowe rozwiązania poprzez naukę i innowację Marki Scotch(r) i 3M(tm) znajdują się w czołówce najbardziej innowacyjnych i zaufanych na świecie.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat taśm 3M™? Szukasz taśmy o innej szerokości lub potrzebujesz taśmy w określonym kształcie?


Skontaktuj się z nami!


Michał Włodarczyk

Doradca techniczno-handlowy

Dział Taśmy i Kleje Przemysłowe
tel.: + 48 693 693 659
e-mail: m.wlodarczyk@konport.pl


Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Safe Buy