Taśmy uszczelniające

do 10 tarcz 5 masek gratis

Taśma uczszelniająca 3M 8777 102mm x 23m

8777

Nowy produkt

Półprzezroczysta taśma z wyjątkowo lepkim klejem akrylowym. Odporna na UV i zmienne warunki pogodowe. Używana do oklejania drzwi i okien.

Więcej szczegółów

162,36 zł Brutto

162,36 zł za szt.

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 12

Dodaj do listy życzeń

share

KolorPółprzezroczysty
Rozmiar102mm x 23m
Grubość0,13mm
Typ klejuakrylowy
Taśma uszczelniająca 3M 8777, 102mm x 23m
 
 
 
Szczegóły:
 
 

Taśma uszczelniająca 3M™ 8777 to samoprzylepna warstwa uszczelniająca, wykorzystywana w przemyśle do uszczelniania okien oraz elementów drzwi, zapobiegająca przedostawaniu się wilgoci. Cienki, chroniony patentami nośnik został pokryty znakomitym, agresywnie lepkim klejem akrylowym.

 

Taśma uszczelniająca 3M™ tworzy wokół okien i drzwi barierę nieprzepuszczalną dla efektów zmiennych warunków pogodowych. Taśma przyklei się do powierzchni nawet w najbardziej ekstremalnych temperaturach, w których większość asfaltowych lub butylowych taśm już się nie sprawdza: od 0ºF do 120ºF.

  • Półprzezroczysta, taśma na chronionym patentami nośniku o grubości 9,9 mil, pokryta bardzo lepkim klejem akrylowym i dzieloną warstwą ochronną.
  • Wysoka lepkość, zakres temperaturowy od 0ºF do 120ºF, samouszczelniająca wokół gwoździ, elastyczna, cienka, odporna na oddziaływanie promieniowania UV aż do sześciu miesięcy, odpowiednia do certyfikacji LEED®, spełnia wymogi normy AAMA 711-05
  • Samoprzylepna, odporna na działanie promieni UV, tworzy barierę chroniącą przed wilgocią i dostępem powietrza, odporna na przerywanie i rozciąganie, bardzo trwała

 

 

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat taśm 3M™? Szukasz taśmy o innej szerokości?

Oferujemy cięcie rolek na zadany wymiar oraz wycinanie różnych kształtek z wielu rodzajów taśm klejących.

 SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!Michał Włodarczyk

Doradca techniczno-handlowy

Dział Taśmy i Kleje Przemysłowe
tel.: + 48 693 693 659
e-mail: m.wlodarczyk@konport.pl

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Safe Buy