TAŚMY POLIESTROWE

poliestrowa taśma maskująca 3Mtaśma poliestrowa

Cienka warstwa nośna - W wielu zastosowaniach, np. łączeniu elementów na styk, grubość taśmy jest czynnikiem decydującym. Poliestrowa warstwa nośna taśmy możne osiągnąć grubość minimalna nawet 0.025 mm, zachowując wysoka wytrzymałość.

Wytrzymałość na rozciąganie - często, gdy wymagana jest cienka warstwa i jej duża rozciągliwość, taśmą poliestrowa jest najodpowiedniejsza. Przy wytrzymałości na rozciąganie od 350 N/100mm (przy grubości warstwy 0.025 mm) do 2100 N/100 mm (przy grubości warstwy 0.125 mm), folia poliestrowa należy do najbardziej wytrzymałych spośród dostępnych.

Trwałość - charakterystyka procesu starzenia akrylowej warstwy klejącej zapewnia taśmie długotrwała przyczepność niezbędna zarówno przy mocowaniu, jak i dekorowaniu. Przy konieczności zachowania długotrwałej przezroczystości taśmy zalecane jest stosowanie poliestrowej, przezroczystej warstwy nośnej w połączeniu z akrylowa warstwa klejąca.

Odporność termiczna - W zastosowaniach wiążących się z oddziaływaniem temperatury (do 175°C, przez 1 godzinę) taśma poliestrowa jest najodpowiedniejsza.Więcej informacji:

Michał Włodarczyk - Doradca techniczno-handlowy

Tel.: + 48 693 693 659

m.wlodarczyk@konport.pl


Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Safe Buy