TAŚMY USZCZELNIAJĄCE

taśma uszczelniająca 3Msealing tape 3m

W porównaniu z tradycyjnymi masami uszczelniającymi taśma 4412N jest znacznie łatwiejsza w użyciu. Jej natychmiastowa przyczepność oraz brak konieczności czyszczenia powierzchni wokół spoiny skracają czas montażu, a tym samym upraszczają proces produkcji. Po dokładnym dociśnięciu nowy produkt 3M tworzy wodoszczelną barierę i dopasowuje się do konturów i krawędzi, a także wystających główek nitów lub śrub. Taśma może być stosowana na powierzchniach metalowych (także malowanych) lub wykonanych z tworzyw sztucznych. Jest także odporna na ścieranie, działanie słońca, deszczu, śniegu oraz skrajne temperatury.

Elastyczność taśmy Extreme Sealing Tape 4412N pozwala na kompensację ruchu połączonych elementów, co powoduje, że nawet po wielu latach taśma nie jest popękana i nie odkleja się od krawędzi. Produkt 3M może być z powodzeniem stosowany w uszczelnianiu połączeń nitowanych, skręcanych lub zgrzewanych dachów pojazdów (ciężarówki, samochody dostawcze, pojazdy specjalistyczne), metalowych skrzynek i kontenerów, czy też obróbek dekarskich i świetlików.

WIĘCEJ INFORMACJI:

Michał Włodarczyk - Doradca techniczno-handlowy
tel.: + 48 693 693 659
m.wlodarczyk@konport.pl

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Safe Buy