KLEJE CYJANOAKRYLOWE

kleje cyjanoakrylowe 3M

Jednoskładnikowe kleje niezawierające rozpuszczalników, osiągające pełnię wytrzymałości funkcjonalnej już po 5-10 sekundach. Najlepiej sprawdzają się na niewielkich powierzchniach (<10cm2).Powszechnie wykorzystywane do klejenia tworzyw sztucznych i gumy. Bardzo cienkie spoiny, które utwardzają się niemal natychmiast.

Kleje cyjanoakrylowe (kleje błyskawiczne) to kleje jednoskładnikowe, przeważnie w postaci cieczy o niskim poziomie lepkości, które wiążą niezwykle szybko jedynie dzięki naciskowi na powierzchnię klejonych materiałów i wilgoci znajdującej się na ich powierzchni. Spajają tworzywa sztuczne, gumowe i metale nawet najcieńszymi spoinami. Doskonale nadają się do klejenia elastomerów i tworzyw sztucznych o niskiej energii powierzchniowej, jeśli te wcześniej zostaną pokryte podkładem. W porównaniu do innych klejów strukturalnych są mniej elastyczne i mają mniejszą odporność na uderzenia i siły odrywające.kleje-cyjanoakrylowe.jpg

IDŹ DO SKLEPU KONPORT

Więcej informacji:

Michał Włodarczyk - Doradca techniczno-handlowy

tel.: + 48 693 693 659

m.wlodarczyk@konport.pl


Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Safe Buy