Frezy

PASY ŚCIERNE BEZKOŃCOWE - PRODUKCJA I SPRZEDAŻ GOTOWYCH PRODUKTÓW. WYSYŁAMY NAWET TEGO SAMEGO DNIA!

Frez C walcowo-kulisty Fi 12 x 25 x 6 węglik Z7

HFC1225.06Z7

Nowy produkt

Frez LUKAS-ERZETT z powłoką TiAIN przeznaczony do stali konstrukcyjnych, stali automatowej, stali do nawęglania, staliwa, stali łożyskowej, stali narzędziowej, stali nierdzewnej, stopów tytanu i niklu. LUKAS A10021225608

Więcej szczegółów

82,00 zł Brutto

82,00 zł za szt.

Dodaj do listy życzeń

share

Rozmiar12mm x 25mm x 6mm
Zastosowanie1Stal nierdzewna
Zastosowanie4Stal
Zastosowanie5Stopy Niklu
Zastosowanie10Stal węglowa
Materiałwęglik
Kształtwalcowo-kulisty

Frezy LUKAS-ERZETT ze spiekanych węglików to idealne narzędnie do frezowania stali, stali nierdzewnej czy różnych stopów. Specjalistyczna powłoka TiAIN gwarantuje wzrost odporności na ścieranie, redukcję mocy skrawania, ulepszenie odprowadzania wiórów. TiAIN to powłoka o wysokiej wytrzymałości i twardości oraz o małej przewodności cieplnej.

Przed wybraniem frezu, zapoznaj się z kilkoma prostymi zasadami: Im twardszy materiał, tym drobniejsze powinno być uzębienie frezu. Pamiętaj, aby nie dopuścić do rozgrzania i zabarwienia się na niebiesko główki frezu z węglika spiekanego. Jeśli jest taka możliwość, producent zaleca wybór frezu z możliwie największą średnicą trzpienia. Aby dobrać właściwą prędkość obrotową, zapoznaj się z poniższym rysunkiem.

Pakiety

  • 82,00 zł

  • +
  • 2,95 zł

  • =


Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Safe Buy