Kleje w aerozolu

do 10 tarcz 5 masek gratis

Klej w aerozolu 75, 500ml

75

Nowy produkt

Repozycjionowalny przezroczysty klej zapobiegający marszczeniu się wielu materiałów.

Więcej szczegółów

63,47 zł Brutto

63,47 zł za szt.

Dodaj do listy życzeń

share

Repozycjonowalny klej 3M™ Scotch-Weld™ 75 w aerozolu

Kod kreskowy:  05010027827844Numer katalogowy 3M:  1200290Numer magazynowy 3M:  7000042447

Szczegóły:

  • Dokładna kontrola pozwala zminimalizować ilość nadmierną aplikację, straty i konieczność sprzątania niechcianego bałaganu
  • Formuła, która zapobiega wsiąkaniu pozwala łączyć bardzo delikatne substraty bez uszkodzenia materiału
  • Klej pozostaje lepki, by umożliwić wielokrotne repozycjonowanie materiału
  • Po wyschnięciu jest bezbarwny, z gładką linią klejenia, zapobiega marszczeniu wielu materiałów, zachowując schludny wygląd

Repozycjonowalny klej 3M™ Scotch-Weld™ 75 to klej PSA w aerozolu, znakomicie nadający się do prowizorycznego mocowania lub pozycjonowania lekkich materiałów na ekspozycjach lub przed ostatecznym montażem.

Po naniesieniu na jedną z klejonych powierzchni, czas otwarcia może wahać się of 5 sekund do kilku godzin, w zależności od składu kleju. Odporność na niewielkie siły zrywające umożliwia nawet na uniesienie lekkich materiałów czy bibuł, a także na wielokrotne repozycjonowanie. Klej 75 w aerozolu to bezbarwny klej, który nie spowoduje zacieków, nie poplami i nie zmarszczy większości klejonych materiałów. Ponadto, nie przesiąknie przez delikatne substraty, jak np. folia, papier czy materiał. Repozycjonowalny klej 3M™ Scotch-Weld™ 75 w aerozolu jest dobrym wyborem przy klejeniu papieru, bibuł, kartonu, błon acetylocelulozowych, folii, tkanin, pokryć z PCV, tworzyw gumowych itd. zarówno do siebie, jak i do metalu, drewna, szkła i sztywnych tworzyw sztucznych. Wykorzystuje się go powszechnie do przytrzymywania szablonów na tkaninach podczas wycinana aby nie musieć ich przypinać, lub do przymocowania nadruków, aby nie mogły zmienić swojej pozycji podczas drukowania. Używa się go także do montażu zdejmowalnych etykiet. Nasz klej w aerozolu idealnie nadaje się do wykorzystania w liniach produkcyjnych, w których części muszą być prowizorycznie zamontowane jeszcze przed montażem ostatecznym. Stworzyliśmy ten wszechstronny klej w aerozolu w taki sposób, aby wysychał nie brudząc klejonej powierzchni, tworzył gładką linię klejenia i nie powodował marszczenia się powierzchni dzięki temu wszystkiemu czyste spoiny wielorazowego użytku nie będą kruszyć się z wiekiem. Pomysły na aplikację: mocowanie etykiet i plakietek podczas szycia; montaż lekkich materiałów; przytrzymywanie T-shirtów przy sitodruku; tymczasowe mocowanie papieru maskującego.

Nie znalazłeś kleju odpowiedniego dla Twojej aplikacji? Skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy Ci w doborze odpowiedniego kleju!

Michał Włodarczyk

Doradca techniczno-handlowy

Dział Taśmy i Kleje Przemysłowe
tel.: + 48 693 693 659
e-mail: m.wlodarczyk@konport.p

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Safe Buy