Ochrona słuchu

do 10 tarcz 5 masek gratis
Ochronniki słuchu PELTOR OPTIME II H520A Zobacz większe

Ochronniki słuchu PELTOR OPTIME II H520A

H520A-407-GQ

Nowy produkt

Idealna ochrona słuchu do środowisk o wysokim poziomie hałasu.

Więcej szczegółów

79,95 zł Brutto

79,95 zł za szt.

Dodaj do listy życzeń

Zapytaj o dostępność

share

Charakterystyka:
 
  • Idealny ochronnik słuchu w środowisku pracy, które cechuje się znacznym poziomem hałasu przemysłowego takim jak hałas maszyn budowlanych, hałas na lotniskach lub przy pracach rolniczych.
  • Miękkie, szerokie poduszki pomagają redukować nacisk wokół uszu zwiększając komfort i wydajność użytkowania.
  • Duża przestrzeń wewnątrz czaszy nausznika pomaga ograniczać gromadzenie się wilgoci i ciepła.
  • Łatwa wymiana poduszek i wkładek pomaga utrzymać higieniczną czystość.

Nauszniki przeciwhałasowe 3M™ PELTOR™ Optime™ II zostały opracowane do użytku w wymagającym, hałaśliwym środowisku pracy i skutecznie wyciszają nawet dźwięki o wyjątkowo niskiej częstotliwości. Odpowiednie do stosowania w środowiskach które cechują się znacznym poziomem hałasu przemysłowego takim jak hałas maszyn budowlanych, hałas na lotniskach lub przy pracach rolniczych.

Nauszniki przeciwhałasowe PELTOR OPTIME II przeznaczone są do miejsc o dużym hałasie. Potrafią tłumić skutecznie dźwięki o bardzo niskich częstotliwościach. Ich pierścienie uszczelniające zostały wypełnione wyjątkowym połączeniem płynu i pianki. Dzięki temu osiągnięto optymalne uszczelnienie i jednocześnie niski nacisk podczas kontaktu, co zapewnia przyjemny komfort nawet podczas długich okresów użytkowania. Poduszki wyposażone zostały w specjalne kanaliki wentylacyjne, odprowadzające efektywnie nadmiar ciepła i wilgoci. Ochronniki są składane, co ułatwia ich przechowywanie oraz transport.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Safe Buy