Odblaskowe naklejki i taśmy

do 10 tarcz 5 masek gratis

6 szt.- Odblaskowe Naklejki 3M FIGURY, zest. 6szt

MOBILUMI/BASIC/Z6

Nowy produkt

W prezencie 8 błyskawic idealnych na spacery.Odblaskowe Naklejki MOBILUMI z materiału 3MM Scotchlite. Zestaw zawiera: 2 x PASKI, 2 x KÓŁKA, 2 x PROSTOKĄT.

Więcej szczegółów

28,00 zł Brutto

28,00 zł za szt.

Dodaj do listy życzeń

share

Odblaskowa naklejka MOBILUMI z materiału 3M™ Scotchlite ™. Zstaw zawiera: 2 x PASKI, 2 x KÓŁKA, 2 x PROSTOKĄT.

Przedstawiamy bardzo wysokiej jakości ochronnik odblaskowy do codziennego użytku. Naklejki przeznaczone są dla każdego, kto po zmroku porusza się po drogach lub ulicach. Posiadanie odblasku jest obowiązkowe poza terenem zabudowanym, jednak zaleca się noszenie takich elementów również i w mieście.

Nasze odblaskowe naklejki są bardzo łatwe w użyciu. Po prostu oderwij warstwę ochronną i naklej na bluzę, plecak, kurtkę, spodnie czy buty. Nasz produkt jest wyjątkowy, ponieważ warstwa odblaskowa znajduje się na tekstylnym podłożu, a nie jak większości przypadków, na podłożu "plastikowym". To sprawia, że naklejki są wyjątkowo miękkie i elastyczne, dlatego tak świetnie sprawdzają się na ubraniach.  Można je oczywiście również przyklejać na powierzchnie twarde takie jak: rama roweru, rolki czy kask.

Naklejka jest wielorazowego użytku. Przed praniem ubrania można ją odkleić a następnie przykleić ponownie. Ilość takich cykli zależy od gładkości materiału. Na przykład, najwięcej cykli przyklejenie-odklejenie-pranie-przyklejenie uda nam się uzyskać z gładkimi materiałami kurtkowymi typu ortalion.

MOBILUMI są również większe niż inne gadżety odblaskowe. Najdłuższy bok mierzy 12 cm.

Nasz produkt wytwarzany jest zgodnie z normą EN 13356 i posiada znak CE.

Pochodzenie materiału odblaskowego: Stany Zjednoczone

Produkcja naklejki: Polska

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Safe Buy