Primery i Akcesoria

do 10 tarcz 5 masek gratis

Lakier podkładowy Primer 94 0,946 l

94/0946

Nowy produkt

Lakier podkładowy zwiększający adhezję taśm klejących. Do użytku razem z taśmami 3M VHB na powierzchniach z polietylenu, polipropylenu, ABS, metalowych oraz lakierowanych.

Więcej szczegółów

221,40 zł Brutto

221,40 zł za szt.

Dodaj do listy życzeń

share

Konport to jeden z największych i najstarszych dealerów 3M w Polsce. Przez 28 lat stale doskonalimy się, podnosimy poziom naszych usług i zdobywamy coraz więcej klientów. Są to małe średnie i duże zakłady przemysłowe z branż takich jak: AGD, Automotive, Przemysł maszynowy, reklamowy, spożywczy itd... Mamy w ofercie wszystkie produkty 3M dostepne na polskim rynku. Oprócz dystrybucji, zajmujemy się również produkcją i konwertingiem materiałów ściernych oraz taśm klejących. Każdy klient może liczyć na fachowe doradztwo poparte doświadczeniem 3M oraz na dedykowane, indywidualne rozwiązania, które zapewniają nasi inżynierowie i doradcy techniczni.

 

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat Bumpon 3M™?

Oferujemy cięcie rolek na zadany wymiar oraz wycinanie różnych kształtek z wielu rodzajów taśm klejących.SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!Michał Włodarczyk

Doradca techniczno-handlowy

Dział Taśmy i Kleje Przemysłowe
tel.: + 48 693 693 659
e-mail: m.wlodarczyk@konport.pl

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Safe Buy