Tarcze do cięcia i szlifowania

do 10 tarcz 5 masek gratis

Tarcza Cubitron II T27, 94002-Q 125x7x22,23

94002-Q

Nowy produkt

Tarcza do szlifowania stali nierdzewnej i węglowej 3M.

Więcej szczegółów

23,11 zł Brutto

23,11 zł za szt.

Dodaj do listy życzeń

share

Rozmiar125mm x 7mm
Zastosowanie1Stal nierdzewna
Zastosowanie10Stal węglowa

Tarcze szlifierskie 3M™ Cubitron™ II z obniżonym środkiem.

Precyzyjnie kształtowane ziarno 3M w narzędziach ściernych Cubitron™ II nie tępi się, ponieważ jest trójkątne i ostre, i podczas pracy łamie się stopniowo, tworząc kolejne ostre krawędzie, skrawając czyściej i szybciej – co sprawia, że nie dochodzi do przegrzewania obrabianych powierzchni, a żywotność narzędzia jest wielokrotnie większa. Konwencionalne ziarno ścierne ma nieregularny i przypadkowy kształt. Powoduje to, że zamiast czystej, mechanicznej obróbki, ziarna żłobią w powierzchni metalu, nagrzewając go, ścierając wolniej i szybko ulegając „zatępieniu”, co skraca ich żywotność. Nowa formuła o przedłużonej żywotności Spojone tarcze ścierne do szlifowania 3M™ Cubitron™ II rewolucjonizują proces szlifowania. Skrawają szybciej, a teraz wytrzymują jeszcze dłużej. Dzięki zastosowaniu precyzyjnie kształtowanego ziarna 3M, proces obróbki staje się prostszy, wydajniejszy i bardziej ergonomiczny, a narzędzia ścierne 3M™ Cubitron™ II:

• Szlifują szybciej

• Dłużej zachowują ostrość

 • Są trwalsze

• Wymagają mniejszego nacisku

• Zmniejszają zmęczenie operatora

• Zwiększają wydajność

Technologia precyzyjnie kształtowanego ziarna 3M w materiałach szlifierskich Cubitron™ II zwiększa wydajność w sposób dotąd niespotykany. W porównaniu do tradycyjnych tarcz szlifierskich wykonanych z tlenku glinu, cyrkonu czy ziarna ceramicznego tarcze 3M™ Cubitron™ II tną szybciej i wytrzymują dłużej. Przeznaczone są do najbardziej wymagających zadań, takich jak agresywne fazowanie i wyrównywanie grubych spawów. Specjalnie zaprojektowane do stosowania na stalach nierdzewnych i konstrukcyjnych.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Safe Buy