Taśmy metalowe

do 10 tarcz 5 masek gratis

Taśma aluminiowa 425 50mm x 55m

425/50

Nowy produkt

Taśma do wielu aplikacji, takich jak izolacja termiczna, maskowanie chemiczne, łączenie. Odporna na wilgoć i wysoką temperaturę. Klej akrylowy.

Więcej szczegółów

244,77 zł Brutto

244,77 zł za szt.

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 24

Dodaj do listy życzeń

share

KolorSrebrny
Rozmiar50mm x 55m
Typ klejuakrylowy
Taśma aluminiowa 3M 425 50mm x 50m.
 
 
Szczegóły:
 
  • Termoprzewodzące właściwości taśmy pomagają rozprowadzać ciepło i zwiększają właściwości grzejąco-chłodzące, chroniąc materiały wrażliwe na działanie wysokich temperatur.
  • Odporność na chemikalia pomaga chronić powierzchnie podczas procesu usuwania farby oraz podczas innych operacji maskujących chemicznie
  • Zaawansowany technologicznie klej akrylowy zapewnia długoterminową wytrzymałość, jednakże można go łatwo i czysto usunąć, nawet po trudnych aplikacjach maskujących
  • Wytrzymuje ekspozycję na płomienie, warunki atmosferyczne, wilgoć i promieniowanie UV
  • Odbijanie ciepła i światła pomaga chronić powierzchnie i zwiększa efektywność energetyczną

Nasza taśma aluminiowa 3M™ 425 to naturalny wybór w wielu aplikacjach w naprawdę wielu różnorodnych dziedzinach przemysłu. Taśma składa się z nośnika z bardzo miękkiej i lekkiej folii aluminiowej, pokrytego klejem akrylowym PSA i idealnie sprawdza się w izolacji termicznej, odbijaniu ciepła, maskowaniu chemicznym, zwiększaniu oświetlenia, wytrawianiu chemicznym, łączeniu, uszczelnianiu i operacjach mających na celu usuwanie farb.

Dobrze znosi wystawienie na wilgoć i wysoką temperaturę Taśma składa się z nośnika z bardzo miękkiej i lekkiej folii aluminiowej; taśma aluminiowa 3M™ 425 rozprasza ciepło na całej powierzchni taśmy, zmniejszając ryzyko wystąpienia punktów przegrzania, chroniąc substrat przed efektami oddziaływania wysokiej temperatury. Pokryta bardzo zaawansowanym technologicznie klejem akrylowym, taśma jest w stanie wytrzymać ekspozycję na wysoką temperaturę (aż do 300°F/149°C) oraz wilgoć, tworząc mocną i niezawodną spoinę. Taśma jest odporna na różne rodzaje wilgoci, czynniki pogodowe, promieniowanie UV, rozpuszczalniki, co zapewnia jej bardzo dużą żywotność, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Zalecane sposoby i rodzaje aplikacji Izolacja cieplna delikatnych części Odbijanie ciepła Maskowanie podczas chemicznego usuwania powłok Izolacja przed wilgocią Odbijanie światła w celu zwiększenia oświetlenia Wytrawianie chemiczne Łączenie i uszczelnianie Lodówki i montaż cewek chłodziarki Łączenie cienkich folii Ochrona elementów plastikowych Folia aluminiowa 3M™ 425 spełnia wymogi norm UL 746C (plik E 122798), UL 723 w ramach stopnia palności (plik R 7311). Produkt może być poddany certyfikacji, by spełniać wymogi normy F.A.R. SAE-AMS-T-23397 oraz L-T-80C a także normy F.A.R. 25.853(a). Zakres temperaturowy:65°F to 300°F (-54°C to 149°C).

 

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat taśm 3M™? Szukasz taśmy o innej szerokości?

Oferujemy cięcie rolek na zadany wymiar oraz wycinanie różnych kształtek z wielu rodzajów taśm klejących.

 SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!Michał Włodarczyk

Doradca techniczno-handlowy

Dział Taśmy i Kleje Przemysłowe
tel.: + 48 693 693 659
e-mail: m.wlodarczyk@konport.pl

Pakiety

  • 244,77 zł

  • +
  • 19,00 zł

  • =


Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Safe Buy