Taśmy winylowe

do 10 tarcz 5 masek gratis
Taśma winylowa 764i , 50mm x 33m, niebieska Zobacz większe

Taśma winylowa 764i , 50mm x 33m, niebieska

764I/50/33/NIEBIESK/

Nowy produkt

Taśma winylowa 3M ogólnego przeznaczenia do wykorzystywania w niekrytycznych aplikacjach, takich jak kodowanie kolorystyczne, pakowanie i oznaczanie stref bezpieczeństwa. Często używana do wyznaczania ciągów komunikacyjnych.

Więcej szczegółów

24,59 zł Brutto

24,59 zł za szt.

Dodaj do listy życzeń

share

KolorNiebieski
Rozmiar50mm x 33m

 Taśma winylowa niebieska 764.

Kodowanie, oznaczanie i ochrona. Taśma winylowa ogólnego przeznaczenia 3M™ 764 to taśma winylowa pokrywa klejem kauczukowym, używana do kodowania, czasowej ochrony powierzchni, pakowania, oznaczania i aplikacji ochronnych. Klej kauczukowy zapewnia szybką adhezję i dużą wytrzymałość na wielu różnych substratach. W przeciwieństwie do farb, które często pociągają za sobą bałagan i nieporządek, taśma winylowa jest szybka w użyciu i naprawdę łatwa do usunięcia. Elastyczność i natychmiastowa adhezja sprawiają, że taśma winylowa ogólnego przeznaczenia 3M™ 764 to bardzo dobry wybór w aplikacjach oznaczeniowych lub ostrzegawczych na podłogach, na sprzętach, ścianach i rurach. Zalecane sposoby i rodzaje aplikacji: Oznaczanie podłóg, Montaż i pakowanie, Kodowanie kolorystyczne, Oznaczanie części maszyn Ochrona części, sprzętów i produktów przed ścieraniem, Dekoracja. Jaskrawe kolory w trudnych aplikacjach. Taśma winylowa ogólnego przeznaczenia 3M™ 764 odznacza się wysoką odpornością na ścieranie i najlepiej sprawdza się w mniej intensywnej ochronie części i wyposażenia. Zachowuje żywe kolory nawet po wystawieniu na ścieranie czy zużycie. Powyższe cechy, w połączeniu z łatwym i czystym usuwaniem taśmy, sprawiają, że taśma winylowa ogólnego przeznaczenia 3M™ 764 to szybsza, bardziej wszechstronna i mniej kosztowna opcja w porównaniu do malowania farbami oznaczanie i kodowanie kolorystyczne staje się o wiele prostsze. Nauka i innowacja jako droga do ulepszenia koncepcji i rozwiązań przemysłowych W Dziale Klejów i Taśm Przemysłowych 3M przekuwamy naukę na działanie w tym przypadku, by dostarczyć nowoczesne rozwiązania w klejach przemysłowych. Naszym celem jest poprawa projektów oraz procedur produkcyjnych w firmach na całym świecie. Ostatecznie, nasze technologie pomagają wytwórcom takim jak Ty dostarczać klientom konkurencyjne produkty szybciej i o wiele efektywniej.

  • Zachowuje żywe kolory nawet po wystawieniu na działanie rozpuszczalników czy ścieranie.

  • Dostępna w wielu różnorodnych kolorach przeznaczonych do wielorakich aplikacji

  • Elastyczny nośnik taśmy winylowej sprawia, że idealnie nadaje się do używania na nieregularnych i zakrzywionych powierzchniach

  • Klej kauczukowy zapewnia bardzo dobrą adhezję początkową na wielu powierzchniach

  • Może być nakładana na podłodze ręcznie

 

Jeżeli poszukujesz takiej taśmy o innej szerokości, zapraszamy. Zajmujemy się cięciem taśm na zadany wymiar. Jesteśmy dystrybutorem i konwerterem 3M

 

Michał Włodarczyk - Doradca techniczno-handlowy
tel.: + 48 693 693 659
tasmy@konport.pl


Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Safe Buy