Klej SF20  20g

Klej SF20 20g

Cyjanoakrylowy błyskawiczny klej do tworzyw sztucznych, gumy, skóry, oleistych powierzchni, korka, papieru.

91,51 zł

(91,51 zł szt.)

Brutto
Obecnie brak na stanie

  Bezpieczne połączenie

- szyfrowanie SSL

  Darmowy odbiór w sklepie

lub dostawa kurierem już od 19zł

  Gwarancja zwrotu pieniędzy

- do 14 dni

3M™ Scotch-Weld™ Błyskawiczny klej cyjanoakrylowy SF20

 

Szczegóły
  • Nasz szybkoschnący klej sprawi, że produktywność zakładu utrzyma się na wysokim poziomie, skracając przestoje między kolejnymi etapami produkcji.
  • Elastyczny pojemnik pozwala precyzyjnie wycisnąć kropelkę, a ściśnięcie powoduje powstanie równej kropli
  • Łączy się z większością materiałów, w tym ze skórą, korkiem, tworzywami sztucznymi oraz tworzywami gumowymi
  • Spełnia wymogi normy CID A-A-3097 Typ II, Klasa 1.
  • Niska lepkość pomaga stworzyć bardzo cienką warstwę, by proces wiązania przebiegał szybciej i efektywniej

  Błyskawiczny klej 3M™ Scotch-Weld™ Super Fast SF20 to naprawdę błyskawiczny klej o małej lepkości. Ten produkt spełnia wymogi normy CID A-A-3097 Typ II, Klasa 1. Niska lepkość pomaga stworzyć bardzo cienką warstwę, by proces wiązania przebiegał szybciej i efektywniej na wielu różnych substratach, m.in. na skórze, korku, tworzywach sztucznych oraz tworzywach gumowych.

  Klej błyskawiczny 3M™ Scotch-Weld™ Super Fast SF20 został stworzony, aby zapewnić wyjątkową jakość i właściwości w aplikacjach łączących tworzywa sztuczne i tworzywa gumowe, oleiste powierzchnie, a także kwasowe lub zanieczyszczone powierzchnie z drewna, skóry, kartonu. Jak wskazuje nazwa, można go wykorzystywać także do aplikacji w szybko postępującym procesie montażowym Zalecane sposoby i rodzaje aplikacji: skóra, korek, karton oleiste powierzchnie, tworzywa sztuczne, tworzywa gumowe.

  Czym są kleje błyskawiczne? Kleje błyskawiczne to szybkoschnące substancje na bazie cyjanoakrylu, tworzące silne łączenia, wykorzystywane w aplikacjach przemysłowych i domowych. Ogólnie rzecz biorąc, są żywicą akrylową, która błyskawicznie polimeryzuje w środowisku wodnym (zwłaszcza jonów wodorotlenkowych), tworząc długie, mocne łańcuchy, spajające łączone materiały. Cyjanoakryle są wrażliwe na wilgoć, a nadmierna ekspozycja na działanie wilgoci może zmniejszyć ich okres przydatności. Ponieważ klej zaczyna wiązać pod wpływem wilgoci, ekspozycja nawet na standardowy poziom wilgotności w powietrzu sprawia, że klej w ciągu kilku sekund formuje cienką „skórę”, a która znacznie wydłuża reaktywny proces wiązania. Z tej właśnie przyczyny, jeśli spoina ma się utwardzić w dość krótkim czasie, tworząc mocne i trwałe połączenie, klej cyjanoakrylowy należy nakładać bardzo cienkimi warstwami, zapewni to bardzo gwałtowną i szybką reakcję. Błyskawiczne kleje 3M można aplikować bezpośrednio z pojemnika. W temperaturze pokojowej bardzo szybko osiągają wytrzymałość manipulacyjną. Jedna kropla na cal kwadratowy pozwala na łączenie większości tworzyw sztucznych, gumowych, metali i wielu innych, zwiększając odporność na rozciąganie aż do 5 000 psi.

Nie znalazłeś produktu, którego szukasz lub potrzebujesz porady technicznej?

Skontaktuj się z nami!

Michał Włodarczyk

Doradca techniczno-handlowy
tel.: + 48 693 693 659
tasmy@konport.pl

SF20
2021-05-28
Nowy produkt