Taśma dwustronna 3M VHB 4905  9mmx 66m

Taśma dwustronna 3M VHB 4905 9mmx 66m

3M™ 4905 to przezroczysta taśma dwustronnie klejąca VHB do zastosowań wewnętrznych oraz zewnętrznych. Zaprojektowana do łączenia metali, szkła oraz tworzyw sztucznych.

271,22 zł

(271,22 zł szt.)

Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie
  Bezpieczne połączenie

- szyfrowanie SSL

  Darmowy odbiór w sklepie

lub dostawa kurierem już od 19zł

  Gwarancja zwrotu pieniędzy

- do 14 dni

Taśma VHB™ 3M™ 4905 została pokryta klejem ogólnego przeznaczenia. Jest powszechnie wykorzystywana w aplikacjach łączących przezroczyste materiały lub w miejscach, gdzie preferowane jest użycie bezbarwnej taśmy. Zaprojektowana została z myślą o zaoferowaniu klientom dużej adhezji podczas łączenia metali, szkła oraz tworzyw sztucznych, takich jak poliwęglany lub akryle.

 

  • Taśma VHB™ tłumi drgania, co zapewnia wyciszenie konstrukcji (np. wnętrza autobusu).

  • Sztywność konwencjonalnych zamocowań mechanicznych może powodować deformację elementów w wyniku zmian temperatury. Taśma VHB™ kompensuje różnice rozszerzalności cieplnej łączonych materiałów i zapobiega zniekształceniom elementów.

  • Połączenie wykonane przy pomocy taśmy VHB™ jest czyste, gładkie i niewidoczne.

  • Na powierzchni wyrobu nie ma szpecących odkształceń, przebarwień, zacieków rdzy, spawów.

  • Dzięki neutralnemu, szaremu kolorowi większość taśm VHB™ doskonale komponuje się z kolorystyką wyrobów końcowych. W niektórych przypadkach można także zastosować taśmy przezroczyste, czarne lub białe. Ma to duże znaczenie w przypadku, gdy taśma jest widocznym elementem połączenia (np. klejenie szkła lub przezroczystych tworzyw sztucznych).

  • Pierwsze połączenia z wykorzystaniem technologii VHB™ zostały wykonane ponad 25 lat temu i nadal spełniają swoje zadanie.

 

Maksymalna temperatura pracy taśmy 4905: 149 stopni Celsjusza.

Grubość taśmy: 0,5mm

Kolor: PrzezroczystyChciałbyś dowiedzieć się więcej na temat taśm 3M™? Szukasz taśmy o innej szerokości? Oferujemy cięcie taśm na wymiar oraz wycinanie kształtek z wielu rodzajów taśm klejących.Skontaktuj się z nami!Michał Włodarczyk

Doradca techniczno-handlowy

Dział Taśmy i Kleje Przemysłowe
tel.: + 48 693 693 659
e-mail: m.wlodarczyk@konport.pl

4905/9
1 Przedmiot
2021-05-28

Opis

Kolor
Przezroczysty
Typ kleju
akrylowy
Grubość
0,5mm
Rozmiar
9mm x 66m
Zastosowanie
Zewnętrzne
Nowy produkt