KONPORT jest dystrybutorem marek: ANSELL i UVEX.

Buty atlaspodeszwa ESD obuwie ochronne

ZOBACZ W SKLEPIE

ATLAS® produkuje obuwie z najwyższej jakości materiałów, charakteryzujące się doskonałą jakością wykonania z wykorzystaniem najnowszych technologii produkcji. Wszystkie buty ochronne spełniają wymagania normy EN ISO 20345.

S1

Odpowiada wszystkim podstawowym wymogom normy EN ISO 20345, a dodatkowo jest wyposażone w funkcje istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa, jak np. możliwość pochlaniania energii w obszarze pięty, zamkniętą strefę pięty oraz antystatyczne wlaściwości podeszwy zewnętrznej.

S1P
Odpowiada wszystkim podstawowym wymogom normy EN ISO 20345 S1, a dodatkowo jest wyposażone w międzypodeszwę odporną na przebicie.

S2
Bazując na obuwiu ochronnym zgodnie z normą EN ISO 20345 S1, modele te są dodatkowo wyposażone w specjalnie hydrofobowaną skórę, która jest przewidziana w szczególności dla tych zakresów zastosowania, w których spodziewany jest wplyw wilgoci.

S3
Bazując na normie EN ISO 20345 S2 modele te są dodatkowo wyposażone w międzypodeszwę odporną na przebicie. Ochronę przed wilgocią zapewnia szczególnie hydrofobowana skóra wierzchnia. Wyprofilowana podeszwa zapewnia stabilne i bezpieczne użytkowanie.

Materiał wierzchni składa się wyłącznie z najwyższej jakości elementów o doskonałym wykończeniu. Wewnętrzna wyściółka wykonana jest z oddychających materiałów funkcjonalnych, które zapewniają szybkie pochłanianie i usuwanie wilgoci.

Wielofunkcyjny material MPU® jest przy tym dopasowywany w taki sposób, że możliwa jest kombinacja różnych profili i stopni twardości w zależności od profilowania – podeszwy zewnętrzne dla stref wewnątrz budynku i obszarów montażowych charakteryzujące się wyższym stopniem miękkości oraz warianty wytrzymale, odporne na wysokie temperatury i rozcięcia dla zastosowań na zewnątrz.

podeszwa atlas

Wszystkie buty posiadają podnosek ochronny 200J. Podeszwy wykonane w najnowszych technologiach są lekkie i bardzo elastyczne. Wszystkie podeszwy są wyjątkowo odporne na ścieranie, oleje, kwasy i benzynę oraz są w wykonaniu antystatycznym. Modele należące do klasyfikacji S3 posiadają wkładkę zabezpieczającą przed przebiciem.

Poza wyjątkowymi parametrami technicznymi ATLAS dba również o design swoich produktów. Przedstawiamy linię SNEAKER dla wymagających:

designerskie obuwie roboczedesignerskie obuwie ochronne

Więcej informacji:

Olgierd Buchbach - Doradca techniczno-handlowy

tel.: + 48 693 303 481
olgierd@konport.pl