Dysk lamelkowy 3M 566A, 115mm, P60, uchylne

Dysk lamelkowy 3M 566A, 115mm, P60, uchylne

Dysk przeznaczony do gratowania, czyszczenia, wykańczania, usuwania spoin, ukosowania krawędzi.
Materiał: Stal zwykła i nierdzewna

6,77 zł

(6,77 zł szt.)

Brutto
Obecnie brak na stanie

  Bezpieczne połączenie

- szyfrowanie SSL

  Darmowy odbiór w sklepie

lub dostawa kurierem już od 19zł

  Gwarancja zwrotu pieniędzy

- do 14 dni

Dyski lamelkowe z nasypem cyrkonowym z dużą ilością dodatku chłodzącego, przeznaczone do stali nierdzewnych i innych stopów.

Szczegóły

  • Dyski lamelkowe umożliwiają jednoetapowe szlifowanie i zacieranie, co oszczędza czas i koszty.
  • Cyrkon glinu ostrzy się samoczynnie, zapewnia przedłużoną żywotność i większą moc cięcia niż tlenek aluminium, co obniża koszty wymiany dysków.
  • Mocny bawełniano-poliestrowy podkład Y oferuje elastyczność i wspomaga szybkie szlifowanie w aplikacjach wymagających średniego i dużego docisku oraz w zastosowaniach wykończeniowych
  • System Quick Change ułatwia wymianę dysku bez użycia narzędzi

Dysk lamelkowy 3M™ 566A zapewnia wszechstronny system jednodyskowy do zastosowań w produkcji elementów metalowych, w których wymagana jest większa trwałość podczas szlifowania ze średnim dociskiem, usuwania małych spawów, wykańczania i przygotowania powierzchni. Współpracuje ze szlifierkami kątowymi i stanowi jednoetapową alternatywę dla tarcz spojonych i dysków fibrowych.

Stosujemy samoczynnie przełamujące się ziarno z cyrkonu, o wydajności szlifowania przewyższającej tlenek aluminium, oraz wszechstronnym zastosowaniu na wielu rodzajach metali. Dysk lamelkowy 566A wykonany został z mocnym i elastycznym podkładem bawełniano-poliestrowym YF, znakomicie nadającym się do zatępiania ostrych krawędzi i w zastosowaniach wymagających średniego i dużego docisku, co sprawia że dysk ten jest znakomitym wyborem w większości zadań szlifowania i wykańczania. Dysk powleczony jest żywicą, co zwiększa jego odporność na wysokie temperatury. W warunkach normalnych dyski lamelkowe będą tworzyły wykończenie o jeden poziom lepsze niż dyski fibrowe tej samej gradacji. Dyski lamelkowe to trójwymiarowe dyski szlifierskie z nachodzącymi na siebie warstwami lamelek, wychodzących wachlarzowo z piasty centralnej. Wykonane z bawełny i poliestru lamelki ulegają stałemu zużyciu, eksponując przy tym świeży materiał ścierny, zapewniający szybkie i spójne szlifowanie. Ich zakładkowa konstrukcja pozwala na załadowanie większej ilości materiału ściernego na powierzchnię co wpływa na znacznie dłuższą pracę. Dyski lamelkowe nadają się idealnie do szerokiego zakresu zastosowań, łącznie ze szlifowaniem małych spawów (gradacje mniejsze niż 80), usuwaniem zadziorów, usuwaniem rdzy, zatępianiem krawędzi i zacieraniem szwu spawalniczego. Wybraliśmy cyrkon glinu (zwany też AZ) ponieważ jego ziarna często się przełamują, stale wytwarzając świeże ostre końcówki i zapewniając tym samym szybsze szlifowanie niż w przypadku tlenku aluminium. Specjalnie zaprojektowany minerał dla potrzeb usuwania dużych ilości materiału i szlifowania pod dużym naciskiem.

566A/60/115
2021-05-28

Opis

Zastosowanie1
Stal nierdzewna
Zastosowanie4
Stal
Rozmiar
115mm
Gradacja
p60
Nowy produkt