Roloc 3", 777F , P100

Roloc 3", 777F , P100

Szybko wymienny dysk na podłożu poliestrowym do pracay ze średnim dociskiem na mokro lub sucho. Używany do gratawania, usuwania naddatów, defektów. Do stali nierdzewnej, metali, stopów niklu, tytanu.

2,18 zł

(2,18 zł szt.)

Brutto
Obecnie brak na stanie

  Bezpieczne połączenie

- szyfrowanie SSL

  Darmowy odbiór w sklepie

lub dostawa kurierem już od 19zł

  Gwarancja zwrotu pieniędzy

- do 14 dni

Dysk 3M™  ROLOC™  Cubitron 777f 75mm p100

 

Dyski 3M™ Roloc™ 777F zawierają spoiwo żywiczne odporne na wysokie temperatury i duży nacisk. Dodatek chłodzący na dyskach 777F zmniejsza temperaturę szlifowania, co zapewnia ochronę stopom wrażliwym na ciepło, takim jak stal nierdzewna i stopy niklu. Ceramiczne ziarno ścierne 3M™ to ziarno  zaprojektowane tak, aby zwiększyć trwałość narzędzia. Dla poprawy wydajności, dyski 3M™ Roloc™ 777F wykorzystują mieszankę ziaren z tlenku glinu i ceramicznych ziaren ściernych 3M™, jednego z najtwardszych i najbardziej trwałych minerałów dostępnych na rynku. Ścierniwa ceramiczne są stworzone do szybkiego cięcia i wytrzymują wysokie temperatury i naprężenia, co sprawia, że doskonale nadają się do usuwania nadmiarów materiału, od średnich do dużych. Mieszanki ceramicznego tlenku glinu przewyższają materiały ścierne z tlenku glinu pod względem wydajności szlifowania oraz trwałości, dlatego stanowią one znakomity wybór w trudnych zadaniach szlifierskich. Dyski 3M™ Roloc™ 777F dostępne są z następującymi systemami mocowania Roloc: TSM, TR, TP i TS. Wybierz dyski z metodą mocowania pasującą do systemu, którego używasz.

 

KONPORT od ponad 25 lat zajmuje się doradzaniem klientom w zakresie doboru narzędzi ściernych. Jesteśmy również konwerterem dysków typu roloc. Jeśli potrzebujesz porady, szukasz innego rozmiaru, serdecznie zapraszamy do kontaktu! Większość produktów wytwarzamy na zamówienie.

 

Kontakt z doradcą techniczno-handlowym:

Łukasz Rosiński - Kierownik działu
tel.: + 48 665 865 150
l.rosinski@konport.pl


777/100/3/ROLOC
2021-05-28

Opis

Średnica
75mm
Gradacja
p100
Typ Nasypu
Cubitron™
Nowy produkt